Blog Hakkında

Açık Hava Kütüphanesi, Doğuş Üniversitesi Kütüphanesi Müdürü Sönmez ÇELİK'in bilgi bilim, e-yayıncılık, editörlük, kurumsal arşiv, açık erişim, OJS ve DSpace yazılımları ile günlük yaşamındaki edinimlerini paylaşmak amacıyla yayın yapmaktadır.

Öne Çıkan Yayın

DSpace Bug Sorununu Giderme

DSpace Bug Sorununu Giderme sudo nano /usr/local/tomcat7/apache-tomcat-7.0.53/conf/server.xml komutu ile server.xml dosyasını açınız. ...

6 Nisan 2012 Cuma

Süreli Yayın Değişiklik Beyannamesi

Yayımlamakta olduğunuz süreli yayınla ilgili bir değişiklik durumu söz konusu olduğunda yapmanız gereken "Süreli Yayın Değişiklik Beyannamesi" hazırlayıp bağlı bulunduğunuz yerdeki Cumhuriyet Basın Savcılığına vermektir. 

Süreli Yayın Değişiklik Beyannamesi için ayrı bir form yoktur. Mevcut Süreli Yayın Beyannamesi formunun başlığını "SÜREİ YAYIN DEĞİŞİKLİK BEYANNAMESİ" olarak değiştirip formu eksiksiz doldurmalısınız. Değişiklik olan kısımları koyu renkle veya altını çizerek yazmalı ve bu şekilde Savcılığa iletmelisiniz.

Cumhuriyet Basın Savcılığına hitaben hazırlayacağınız üst yazıda değişklik beyannamesini ilettiğinizi belirtmeli ve bu yazının ekine sadece değişikliğe ilişkin belgeleri koymalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder